( 0 szt)
 x 

Twój koszyk jest pusty!

Liczarki banknotów są znakomitymi narzędziami, znacznie ułatwiającymi liczenie pieniędzy w wielu instytucjach. Dzięki liczarkom można oszczędzić czas, a także zwiększyć wydajność liczenia „papierkowych pieniędzy”. Liczarki pozwalają również na eliminowanie błędów, które zdarzają się nagminnie podczas liczenia banknotów własnoręcznie. Jakie funkcje powinna mieć liczarka banknotów i czym kierować się podczas jej wyboru?

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach większość klientów płaci za swoje zakupy kartą płatniczą. Właśnie dlatego w sklepach jest coraz więcej terminali, jakie pozwalają w szybki sposób zrealizować transakcję. Jeżeli jeszcze nie posiadasz terminala płatniczego, warto będzie w niego zainwestować i umożliwić zakupy tym klientom, którzy korzystają wyłącznie z płatniczej karty.

Metkownica jest urządzeniem, które potrafi automatycznie przyklejać kartki z ceną, zwane cenówkami, do poszczególnych produktów. Zanim zdecydujesz się jednak zakupić wybraną z nich do swojego sklepu warto będzie zorientować się, co chcesz tak właściwie… umieścić na swoich metkach. Czym metkownice różnią się od siebie i na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu? Podpowiadamy!

Coraz częściej można spotkać się z pytaniami klientów, czy niszczarki do dokumentów są w stanie rozdrobnić dokumenty na takie, by rozmiar ścinek był zgodny z… RODO. Ustawa o Ochronie Danych Osobowych weszła w życie z dniem 25 maja 2018 roku. Nie określa ona jednak żadnych rozmiarów, jeżeli chodzi o ścinki jakie wydobywać się mają z niszczarki do papieru! Jedyne, co trzeba zachować, to zabezpieczenie bezpieczeństwa danych osobowych. Ale, czy aby… na pewno?

Liczarki banknotów to urządzenia, jakie znacznie usprawniają pracę bankom bądź np. urzędom pocztowym czy też kantorom. Jest jednak również wiele innych firm, które potrzebują liczarek banknotów w celu ułatwienia organizacji ich pracy – np. współpracującym z zagranicznymi kontrahentami. O czy warto pamiętać podczas dobierania odpowiedniego sprzętu tego typu? Dowiesz się z poniższego artykułu!

Skaner kodów kreskowych wymagany jest dzisiaj chyba w większości sklepów – a już na pewnon w większych sieciach supermarketów. Kody kreskowe znajdują bowiem na produktach, jakie są w sprzedaży – ubraniach, produktach spożywczych, narzędziach i artykułach przemysłowych. To właśnie czytnik kodów kreskowych zawiera wszystkie niezbędne informacje, dotyczące sprzedawanego towaru. Jaki skaner kodów kreskowych warto wybrać do sklepu?

kliknij i odwiedź nasz
Salon Audio-Video

Przegląd lub naprawa

Twoje urządzenie fiskalne wymaga przeglądu? A może wykryto w nim usterkę?wypełnij formularz

Kontakt z Artom Bis

  • +48 52 322 75 06
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pomorska 13
    85-046 Bydgoszcz
  • 9:00 – 17:00

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem