Postalia 2700

Producent: Postalia
SKU: POS2700
System kopertujący Postalia FPi 2700 zaoszczędzi Twój czas i Twoje pieniądze.
W magazynie: brak
Realizacja zamówienia: do 3 dni roboczych

Jeżeli szukasz rozwiązania kopertującego, które poradzi sobie z różnymi zadaniami i racjonalnie zarządzać będzie Twoją wychodzącą pocztą kopertownica FPi 2700 jest idealnym rozwiązaniem. Niezależnie, czy chodzi o listy z załącznikami, czy kilkustronicową pocztę codzienną FPi 2700 szybko załaduje dokumenty do kopert. Ta kompaktowa, nowoczesna kopertownica opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach pocztowych z doskonale zoptymalizowanym działaniem i dodatkami.

Jeszcze wyższa wydajność? Dostępna jeżeli jej potrzebujesz: opcjonalny FPi 2700 Pakiet Premium. Prawdziwe zwiększenie wydajność dla systemu kopertującego. Dodaj swojej FPi 2700 jeszcze więcej mocy z ulepszeniem:

  • wyższa prędkość                                 do 2,500 załadowań na godzinę
  • zwiększona pojemność składania         do 8 arkuszy przy pojedynczym złożeniu
  • zwiększona pojemność ładowania         do 10 arkuszy + 1 załącznik
  • więcej przygotowanych listów               do 20,000 miesięcznie

 

Wszechstronny, niezawodny, mocny

Napełnienie, zebranie, złożenie, zapakowanie i zaklejenie. Przetwarza do 2,000 listów na godzinę w rozmiarze C6. C6/5, DL lub C5 – z lub bez załączników (koperty zwrotne, ulotki, załączniki)

 

Zwiększona łatwość obsługi

Duży 7” ekran dotykowy i intuicyjne menu graficzne czynią obsługę dziecinnie prostą. Często używane zadania mogą być zapisywane i przywoływanie w dowolnym momencie.

Funkcjonalność, której potrzebujesz

Wybierz jedną z czterech wersji wyposażenia (podajniki: 1/1.5/2/2.5) dla spersonalizowanej konfiguracji. Z maksymalnie 2,5 stacji (FPi 2725) urządzenie pozwala na zintegrowanie z opcjonalnym podajnikiem MaxiFeeder dla kopert zwrotnych lub załączników i jak FPi 2725 S,

 

 

możliwością używania specjalnego podajnika dla różnych typów papieru, takich jak papier powlekany.

Odczytywanie wszystkich popularnych kodów

Kody kreskowe (1D, 2D), OMR, OCR – opcjonalny skaner CIS może przeczytać wszystkie kody kontrolne, niezależnie od ich lokali

 

zacji.

Składanie zestawu

 

FPi 2700 przed złożeniem może zebrać do 5 stron i postępować z nimi jako z zestawem składając je na jeden z kilku sposobów. Użyj funkcji składania by robić swoje własne ulotki.

Włącz tryb turbo

Chcesz lepszej wydajności? Po prostu wybierz Pakiet Premium. Kod dostępu automatycznie odblokowuje dodatkowe opcje. Wyższa pojemność składania i lepsza wydajność – wystarczy kliknąć.

 

kopertownice

Wymiary i waga