FUJITSU ASYG09LMCE

Producent: Fujitsu
SKU: ASYG09LMCE
Klimatyzatory ścienne marki FUJITSU to najwyższej jakości urządzenia, cechujące sie wysoka wydajnością i niskim zuzyciem energii.
3400;-
W magazynie: brak
Realizacja zamówienia: do 3 dni roboczych

Klimatyzatory ścienne marki FUJITSU to najwyższej jakości urządzenia, cechujące sie wysoka wydajnością i niskim zuzyciem energii. Urządzenie LMCE wyróżnia sie w ofercie klimatyzatorów ściennych nowoczesnym, a zarazem uni wersalnym wyglądem, który sprawia, że urządzenie idealnie pasuje do każdego typy wnętrz.

JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA - ASYG09LMCE 
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA -  AOYG09LMCE
CHŁODZENIE [kW] - 2.5 (0.5~3.2) 
GRZANIE [kW] - 3.2 (0.5~4.0) 
W zestawie pilot bezprzewodowy. 

 

Posiadamy wszelkie certyfikaty na montaż oraz serwis klimatyzacji.  

W celu zakupu należy przedstawić:

- certyfikat personalny zgodnie z art.20 ustawy z dnia 15 maja 2015r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (Dz.U. z 2015r.),

- lub kopię umowy z certyfikowanym instalatorem.

Jesteśmy zobowiązani prowadzić rejestr sprzedanych urządzeń zawierających f-gazy, wiąże się to z rejestracją numerów certyfikatów.

Wymiary i waga

Prowadzisz firmę? Weź leasing!

LeaseLink - to firma leasingowa specjalizująca się w finansowaniu Twoich zakupów w korzystny i niezwykle wygodny sposób. Wszystkie formalności załatwisz on-line bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów w 15 minut - niezależnie od pory i dnia tygodnia (24/7). Gwarantujemy najatrakcyjniejszą ofertę dostępną w e-handlu i odbiór zakupów tak samo szybko - jakbyś płacił gotówką.