iPOS duet Ethernet

Producent: iPOS
SKU: IPOSTK
Terminal płatniczy i urządzenie fiskalne on-line w jednym. Opcja Ethernet jeśli w Twojej lokalizacji jest dostęp do internetu.
1699;-
W magazynie: produkt dostępny od ręki

Ipos logo pasek

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną. Zastąpi kasę fiskalną

Posiadanie urządzenia fiskalnego to podstawowy wymóg prawny w sprzedaży detalicznej. 

iPOS 1

 

Drukarka fiskalna służy do generowania wydruków fiskalnych: paragonów i faktur. Jej przewagą nad kasą fiskalną jest to, że sama rejestracja sprzedaży odbywa się poza częścią fiskalną. Dzięki temu masz stałą kontrolę nad tym, co wprowadzasz na paragon, a dopiero po zakończeniu rejestracji urządzenie generuje wydruk. Kupując kasoterminal iPOS duet otrzymujesz wysokiej klasy drukarkę fiskalną z kopią elektroniczną, spełniającą wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów, co potwierdza homologacja nr PT 2/2017 wydana przez Główny Urząd Miar.

Jeśli nie masz w sklepie internetu, wybierz wersję GPRS*. Otrzymasz łączność bez dopłat, na cały okres eksploatacji.

 

 

Terminal płatniczy

Transakcje bezgotówkowe stanowią 30% wszystkich transakcji. Średnia transakcja kartowa jest o 40% większa od średniej płatności gotówkowej.

Czy stać Cię na to, aby zrezygnować z tak dużej części twojego biznesu?

Kasoterminal umożliwia akceptację płatności bezgotówkowych bez konieczności dzierżawienia terminala płatniczego. Dzięki temu w 5-letnim cyklu życia urządzenia fiskalnego oszczędzasz kilka tysięcy złotych. Co więcej nie podpisujesz długoterminowej umowy, więc z usługi możesz zrezygnować kiedy chcesz i na jak długo chcesz. Koszty transakcji kartami VISA to 0,57% a kartami MasterCard 0,77%. Bez limitów i dopłat do transakcji, niezależnie w jakiej branży działasz.

Możesz również skorzystać z oferty terminalizacji. W ramach dofinansowania kupisz kasoterminal taniej o wartość terminala płatniczego i będziesz akceptować płatności kartowe zupełnie za darmo przez rok.

 

Aplikacja sprzedażowa, faktury on-line i bezpłatne aktualizacje

Sprzedaż rejestrujesz podłączonym skanerem kodów lub za pomocą klawiatury i wyświetlacza dotykowego. Na ekranie widzisz wprowadzane towary, co daje możliwość bardzo łatwego sterowania opcjami (rabatowanie, usuwanie pozycji, zmiana cen czy ilości). Możesz drukować paragony oraz faktury VAT. Wystarczy podać NIP nabywcy – kasoterminal sam pobierze dane do faktury z bazy REGON.

Aplikacja zapewnia także:

  • łatwe wyszukiwanie produktów po nazwie dzięki zainstalowanemu słownikowi
  • automatyczny odczyt ważonych towarów,
  • modyfikację paragonu na każdym etapie sprzedaży,
  • dzielenie zapłaty na różne formy płatności,
  • rejestrację kilku paragonów jednocześnie
  • dzielenie wprowadzonych pozycji na kilka paragonów
  • obsługę zwrotów na dowolnym kasoterminalu w sieci

W przeciwieństwie do kas fiskalnych, nic nie ogranicza możliwości rozwoju funkcjonalności kasoterminala. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania zapewnią, że iPOS duet będzie stale podążał za Twoimi potrzebami.

 

iPOS monitory

 

iPOS web – platforma online do zdalnego zarządzania sprzedażą

Każdy użytkownik kasoterminala uzyskuje dostęp do platformy iPOS web w jednej z trzech taryf do wyboru: w bezpłatnej taryfie FREE oraz w bardziej rozbudowanych wariantach STANDARD lub PREMIUM. Między pakietami można przełączać się w dowolnym momencie.  

Logowanie do platformy odbywa się z dowolnego urządzenia z przeglądarką internetową, co daje kontrolę nad biznesem z każdego miejsca i o każdej porze.

Przetestuj iPOS web przez 14 dni za darmo, zupełnie niezobowiązująco.

  • Taryfa FREE - 0 zł
  • Taryfa STANDARD - 19 zł netto
  • Taryfa PREMIUM - 59 zł netoo

 

*Terminal iPOS duo GPRS - 1899 zł netto

Wersje iPOS z dofinansowaniem Możesz skorzystać z tej oferty, jeśli kwalifikujesz się do Programu Polska Bezgotówkowa.

iPOS duo Ethernet  - 1279 zł netto
iPOS duo GPRS - 1479 zł netto

Uruchomienie i fiskalizacja drukarki fiskalnej 149 zł netto.

 

 

Wymiary i waga